Gerb. darbdavį,
Ieškau darbo Marijampolėje, nes studijavau teisę Vilniuje, o šiuo metu grįžau gyventi į Marijampolę. Esu akademinėse atostogose, tačiau planuoju studijas tęsti neakivaizdiniu būdu MRU Marijampolėje ir dirbti.
Turiu darbo patirties dirbant kurjeriu, todėl esu atsakingas, punktualus ir gebu efektyviai organizuoti savo darbą. Greitai prisitaikau prie naujos aplinkos, moku dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje. Taip pat turiu gerus darbo kompiuteriu įgūdžius, vairuotojo pažymėjimą bei labai geras anglų kalbos žinias, kurios leidžia laisvai bendrauti tiek žodžiu, tiek raštu.
Pagarbiai,
Ugnius Zubas