Aliuminio lydyklos vadovas Vilniuje, UAB Ipra LT

Aliuminio lydyklos vadovas

  • 2024-09-02
  • Techninis darbas / Inžinerija
  • Vilnius

Darbo pobūdis

Siūlome išskirtinę galimybę prisijungti prie mūsų partnerių komandos ir tapti svarbia dalimi aliuminio lydyklos projekte Angoloje. Mes ieškome ambicingo ir kompetentingo specialisto, kuris galėtų prisidėti prie mūsų partnerių įmonės sėkmės.
Įrenginių priežiūros planų kūrimas ir jų įgyvendinimas, siekiant užtikrinti įrangos efektyvumą ir ilgaamžiškumą

Gamybos proceso planavimas ir valdymas, siekiant užtikrinti sklandų aliuminio lydyklos veikimą

Darbo grafiko sudarymas, darbo jėgos ir išteklių paskirstymas

Gedimų diagnostika, remontas ir prevencinė priežiūra

Naudojimo instrukcijų ir techninių dokumentų rengimas, atsižvelgiant į saugumo standartus ir geriausias praktikas

Naujų ir esamų darbuotojų apmokymų programų kūrimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

Išsilavinimas: Aukštasis
Darbo patirtis: Nuo 1 metų
Techninis arba inžinerinis išsilavinimas, susijęs su mechanika, elektrotechnika ar panašia sritimi;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje, stipri atsakomybės jausmo ir problemų sprendimo įgūdžiai.
Puikūs techninių dokumentų rengimo ir analitiniai įgūdžiai;
Patirtis įrenginių priežiūroje ir darbuotojų mokyme;
Kalbos: ANGLŲ KALBA

Atlyginimas

5046 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.