Apskaitininkas/asistentas Vilniuje, UAB buhalterės.lt

Apskaitininkas/asistentas

  • 2024-08-26
  • Finansai / Ekonomika
  • Vilnius

Darbo pobūdis

„buhalterės.lt“ – patikima ir pažangi apskaita.

Diegiame inovacijas ir siekiame, kad apskaita būtų patogi: siūlome sudaryti sutartį internetu, kuriame skaičiuokles, žinių testus.
Šiuo metu ieškome apskaitininko/asistento.
Darbo pobūdis:
darbas su įvesk.lt

banko operacijų importai

skolininkų sudengimai.
Pagalba vyr. buhalteriui/administracijai
Reikalavimai:
patirtis dirbant su Rivilė 1metai+

apskaitininko (-ės) darbo patirtis 1metai+ (apskaitos įmonėje - privalumas)

MS Exel žinios

Taikomas bandomasis laikotarpis.

Siūlome:
• asmeninį mentorių

• hibridinį darbo modulį po bandomojo laikotarpio

• mokymus ir seminarus

• darbo vietą verslo centre „Europa“

• galimybę įgyvendinti sumanymus ir inicijuoti naujoves

• įmonės šventes

• skiepytis nuo gripo nemokamai

Savo CV siųskite el. paštu .

Reikalavimai

Išsilavinimas: Profesinė kvalifikacija
Darbo patirtis: Nuo 1 metų
Gebėjimai: darbo kompiuteriu įgūdžiai
patirtis dirbant su buhalterinėmis programomis 1metai+;
apskaitininko (-ės) darbo patirtis 1metai+ (apskaitos įmonėje - privalumas);
MS Exel žinios;
Kalbos: LIETUVIŲ KALBA

Atlyginimas

1200 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.