Asmeninis slaugytojas (-a) pas klientą namuose Belgijoje Belgijoje, ATENA-SMART CARE, s.r.o.

Asmeninis slaugytojas (-a) pas klientą namuose Belgijoje

  • 2024-10-11
  • Nekvalifikuoti darbai
  • Belgija

Darbo pobūdis

Mūsų įmonė, specializuojasi asmeninės slaugos paslaugose. Ieškome atsakingų ir užsidegusių asmeninių slaugytojų, kurie galėtų palaikyti mūsų klientų gerovę ir padėti jiems įgyvendinti kasdienes veiklas. Jei esi paslaugus žmogus su dideliu noru padėti kitiems ir patirtimi šioje srityje, šis darbas gali būti puiki galimybė tau. Pacietų priežiūra jų pačių namuose. Siūlomos darbo pozicijos visoje Belgijoje.

Pagrindinės atsakomybės: teikti asmeninę slaugą klientui, atsižvelgiant į jo (-jos) individualius poreikius ir pageidavimus/ padėti klientui jo kasdieninėje veikloje, tokioje kaip higienos priežiūra, drabužių paruošimas, maisto gaminimas, pagalba valgant, pasirūpinti, kad gertų pakankamai skysčių, bendravimas, laisvalaikio veiklos organizavimas, lydėti pas daktarus/ užtikrinti, kad klientas saugiai ir patogiai jaustųsi savo namuose/palaikyti gerus santykius su klientu ir jo (-jos) šeima/ stebėti
kliento sveikatos būklę ir, jei reikia, pranešti apie bet kokį pokytį arba neatidėliotiną medicininę pagalbą/ pacieto (-ės) namų švaros palaikymas ir maisto pirkimas. Mes siūlome: belgišką darbo sutartį / nemokamą apgyvendinimą ir maitinimą/ pilnai apmokamą kelionę į šeimą.

Reikalavimai

Slaugytojo asistentas - /ė turi pateikti visus dokumentus ir pereiti įdarbinimo procesą. Užbaigus paraiškos teikimo procesą, slaugytojui bus pasiūlytas konkretus pacientas, su kuriuo vyks interviu. Po sėkminko pokalbio paruošiama darbo suatartis ir įdarbinama.

Reikalinga ankstesnė patirtis slaugos srityje yra būtina/ dirbti minimaliai 30 dienų/ anglų kalbos žinios/ bent viena rekomendacija iš darbo susijusio su slauga būtų privalumas/ atsakingumas, kantrybė, empatija ir supratimas/ sugebėjimas dirbti savarankiškai ir veiksmingai sprendžiant situacijas.

Mes jums siūlome

Darbo ir laisvalaikio balansą/ lankstų darbo grafiką/ papildomas apmokamas atostogas/
sveikatingumą/ sveikatos draudimą/ transporto - kelionės į/iš darbo kompensavimą/ premijas po 3 išdirbtų mėnesių/ kita.

Atlyginimas 2100-2700 €/mėn. atskaičius mokesčius. Mokesčiai 100€ metams, 8 € mėnesiui. Jei
susidomėjote, susisiekite su mumis. Skambinkite mums: +37069072805, +37068108515, +37068106515, nemokama infolinija: +370 800 800 40. Savo gyvenimo aprašymą
siųskite el. paštu cv-lt@atena.org arba ingrida.mileryte@atena.org, erika.tiskeviciute@atena.org

Atlyginimas

2100–2700 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.