Darbų vadovas (-ė) Pasvalyje Pasvalyje, Akcinė bendrovė "Kelių priežiūra"

Darbų vadovas (-ė) Pasvalyje

  • 2024-02-27
  • Techninis darbas / Inžinerija
  • Pasvalys

Darbo pobūdis

Užtikrinti kokybišką ir savalaikį kelių priežiūros, statybos ir remonto darbų atlikimą. Skirstyti ir deleguoti užduotis pavaldiems darbuotojams, organizuoti veiklą, aprūpinant darbuotojus reikalingomis darbo ir saugos priemonėmis. Užtikrinti darbų saugos ir sveikatos priemonių įgyvendinimą bei laikymąsi darbinėje veikloje. Saugaus eismo darbų metu užtikrinimas, kelio ženklų pastatymo, teritorijos aptvėrimo organizavimas, patrulinių apžiūrų atlikimas priklausančiuose keliuose. Operatyvus įvertinimas ir kliūčių pašalinimo organizavimas po stichinių, eismo nelaimių ar kitų nenumatytų įvykių kelyje. Dokumentacijos rengimas ir kontrolė (aktai, pažymos, darbų vykdymo žurnalai, atliktų darbų pridavimo ataskaitos, medžiagų apskaitos tvarkymas ir kt.). Kiti, su darbų vadovo funkcijomis susiję darbai.
Darbo pobūdis: Komandinis darbas

Reikalavimai

Išsilavinimas: Aukštasis
Darbo patirtis: Nuo 2 metų
Gebėjimai: raštvedybos žinios, turi darbų saugos pažymėjimą, turi vairuotojo teises
Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (privalumas – kelių inžinerijos srityje).
Darbo patirtis kelių priežiūros, statybos ar kitose įmonės veiklai giminingose srityse (privalumas – vadovavimo patirtis).
Gebėjimas užtikrinti sklandų darbų organizavimą, iniciatyvumas, atsakingumas.
Kalbos: LIETUVIŲ KALBA
Vairuotojo kategorijos: B

Atlyginimas

1850–2550 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.