KASOS SISTEMŲ SERVISO TECHNIKAS (-ė) Vilniuje, UAB ČEKIS

KASOS SISTEMŲ SERVISO TECHNIKAS (-ė)

  • 2024-10-14
  • IT specialistai
  • Vilnius

Darbo pobūdis

Ar esate atsakingas (-a), motyvuotas (-a) ir turite techninių įgūdžių?

Tada mes ieškome būtent Jūsų! Siūlome įdomų ir dinamišką darbą serviso techniko (-ės) pozicijoje savo augančioje komandoje.

Pagrindinės užduotys:
• Kasos aparatų, kompiuterių paruošimas ir įrengimas pas klientus

• Kasos aparatų ir programinės įrangos priežiūra

• Klientų konsultavimas įrangos naudojimo klausimais

• Techninių ir kitų dokumentų pildymas.
Darbo pobūdis: Komandinis darbas

Reikalavimai

Išsilavinimas: Profesinė kvalifikacija
Darbo patirtis: Iki 1 metų
Gebėjimai: darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos žinios, turi vairuotojo teises
• Analitinis mąstymas;
• Tikslo orientacija;
• Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
• Gebėjimas operatyviai priimti sprendimus, spręsti iškilusias problemas ir prioretizuoti darbus;
• Bazinės techninės priežiūros žinios;
• Supratimas apie kompiuterių sandarą ir gebėjimas nustatyti jų gedimus;
• Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) PRIVALOMAS.
Vairuotojo kategorijos: B

Atlyginimas

1550 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.