Matematikos, Chemijos arba Fizikos Korepetitorė (-ius) Kaune, UAB Matematikos mokykla

Matematikos, Chemijos arba Fizikos Korepetitorė (-ius)

  • 2023-11-20
  • Administravimas / Personalo vadyba
  • Kaunas

Darbo pobūdis

Išmanai matematiką, chemiją arba fiziką, tačiau atsibodo įmonės, kurios siūlo "įdarbinti" už kosminį atlygį pagal individualią veiklą, tačiau "pamiršta" paminėti, kad bus apmokama tik už faktiškai išdirbtą laiką, negausi jokių socialinių išmokų ar mokamų atostogų, o po metų dar teks pačiam sumokėti daugybę mokesčių? Ateik pas mus! Tavo karjera Matematikos Mokykloje – tai puikiai apmokamas darbas mokytojams ir korepetitoriams Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Reikalavimai

Geros matematikos, chemijos arba fizikos žinios. Išspręsti 23 Hilberto problemų neprašysime, tačiau jei Tavo kompetencija baigiasi ties 8 klasės kursu, pamiršk šį pasiūlymą. Neprašysime parodyti diplomo ar pasigirti darbo patirtimi, tačiau Tavo žinias patikrinsime pirmo pokalbio metu.

Geros lietuvių kalbos žinios. Neprivalai būti nacionalinio diktanto laureatė (-as), tačeu rašiba irskiriba be klajdų Tau turėtų būti paprasta kaip du kart du.

Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai. Serverių priežiūros specialistą turime, tačiau turi suprasti daugiau nei tai, kad „kompiuterinis raštingumas“ nėra procesas, kurio metu turėsi paimti rašiklį ir juo ką nors užrašyti ant kompiuterio.

Kruopštumas ir atsakingumas. Esame kantrūs ir atsakome į kiekvieną klausimą, o kartais net atleidžiame klaidas. Fizinių bausmių netaikome, tačiau Tau turėtų būti savaime suprantama, jog aplaidžiai atlikusi-(ęs) paskirtas užduotis, mėnesio pabaigoje apgausi ne vargšą moksleivį, ne kvailą darbdavį, ir netgi ne vagis ar banditus valdžioje, o tik pati(-s) save.

Pastovumas. Neieškome draugystės iki grabo lentos, tačiau pusmečio trukmės neįpareigojantys santykiai mūsų nedomina.

Nepriekaištinga išvaizda. Pasistengsime, jog į darbą eitum lyg į šventę, todėl prašysime atrodyti atitinkamai. Ant svarstyklių nekelsime ir žingsniuoti podiumu neliepsime, tačiau nepamiršk, jog būsi atsakinga (-as) už moksleivių mokymą, o ne jų gąsdinimą.

O visų svarbiausia - pagarba moksleiviui. Nedelsiant atsisveikinsime net ir su geriausiu specialistu, jei jo mokymų strategijoje yra vietos nepagarbiam bendravimui ar asmeniniams nusistatymams net ir negabiausio moksleivio atžvilgiu.

Mes jums siūlome

Oficialius darbo santykius. Matematikos Mokykla - bene vienintelė įmonė Lietuvoje, kuri visus korepetitorius įdarbina pagal darbo sutartį ir visus mokesčius sumoka už juos. O visai tai - apmokamos kasmetinės atostogos, išmokos ligos atveju, galimybė gauti paskolą banke, oficialus darbo stažas ir jokių papildomų mokesčių.

Fiksuotą užmokestį. Skirtingai nuo kitų įmonių, kuriose atlyginimas priklauso nuo faktiškai išdirbtų valandų, mūsų darbuotojai ištisus metus gauna tokį patį atlyginimą. Kitaip tariant, net ir sumažėjus darbo krūviui (pvz. mokiniui neatėjus į pamoką ar mokinių atostogų metu), gausi pilną atlygį!

Patogų darbo laiką. Žadintuvą mesk į šiukšlių dėžę, nes 8 val. ryto būsi ne darbe, o savo lovoje. Taip pat nėra jokių papildomų valandų ruošiant mokymų medžiagą ar taisant mokinių atliktas užduotis; Tavo darbas baigiasi iškart po pamokų.

Lankstų darbo grafiką. Jei rytais esi užimta(-s) studijomis, darbą galėsi pradėti joms pasibaigus. O gal jau turi darbo vietą, tačiau nori dirbti papildomai? Suteiksime šią galimybę. Mažiausias galimas darbo krūvis - 0,5 etato (20 val. per savaitę).

Puikias darbo sąlygas. Modernūs ir tvarkingi biurai su nemokamais užkandžiais ir gėrimais - tik vienas iš daugybės privalumų. Vadovė pakankamai adekvati, o kartais net šiek tiek sukalbama. Už nugaros tikrai nestovės ir rimbu neplaks.

Išsamius apmokymus. Mokytis iš klaidų nereikės – pilnai paruošime Tave nuo bendravimo su moksleiviais iki sudėtingų uždavinių sprendimo. Dar geriau – sumokėsime Tau už mokymuose praleistą laiką! Tačiau nuvilsime fantazijų pasaulio gyventojus, planuojančius kandidatuoti su minimaliais gebėjimais, o likusias žinias norinčius gauti mūsų sąskaita – iškrypusių fantazijų įgyvendinimui rinkis kitas vietas.

Visas mokymo priemones. Visomis mokymo priemonėmis pasirūpinsime už Tave; nuo kompiuterinės įrangos iki reikalingų vadovėlių ir užduočių sprendimų su išsamiais pavyzdžiais ir paaiškinimais.

Garantuotą darbo vietą. Gana klausytis pažadų apie šviesų rytojų 3 mėnesius iš eilės, po kurių sužinai, jog bandomuoju laikotarpiu per mažai keliaklupsčiavai, todėl darbo negausi. Jei atitiksi keliamus reikalavimus, Tave įdarbinsime iškart ir be jokio bandomojo laikotarpio.

Gerą, kasmet peržiūrimą atlyginimą. Visiško kosmoso nemokėsime, tačiau kosmonautų ir neieškome. Gyventi „nuo algos iki algos“ tikrai neteks, kadangi dirbdamas pilnu etatu uždirbsi 1800-2000 EUR prieš mokesčius.

Papildomų naudų paketą Tau ir šeimos nariams. Suteiksime išskirtines 400+ partnerių nuolaidas, leidžiančias sutaupyti lankantis restoranuose, kavinėse, sportuojant, rūpinantis vaikais bei augintiniais, ar įsigyjant kitas kasdienes prekes ir paslaugas.

Atlyginimas

1800–2000 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.