Mobili valytoja (-as), Vilniuje Vilniuje, UAB Švaros biuras

Mobili valytoja (-as), Vilniuje

  • 2024-09-13
  • Nekvalifikuoti darbai
  • Vilnius

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie ŠVAROS BIURO komandos. Ieškome mobilios valytojos (-o) su vairuotojo pažymėjimu (būtų privalumas), darbui pilnu etatu Vilniaus mieste.

- Pagalba objektų vadybininkėms;
- Įvairių patalpų valymas, tvarkos palaikymas ir užtikrinimas;
- Valytojų pavadavimas per atostogas, nedarbingumus ir pan. atvejais.
- Valymo darbų organizavimas komandos darbuotojams;
- Lankstus darbo grafikas - kintanti darbo vieta ir laikas (darbo principas - būdėjimo rėžime tam skirtu laiku).

Detalesnė informacija telefonu: +370 616 71 606

Reikalavimai

Darbštumas, kruopštumas, punktualumas;
Atsakingas požiūris į darbą;
Žalingų įpročių neturėjimas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (būtų privalumas);
Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Mes jums siūlome

Lankstų darbo grafiką ir laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Visas reikalingas priemones efektyviam darbui;
Saugią ir draugišką darbo aplinką;
Įmonės automobilis su nustatytu kuro limitu.

Atlyginimas

11 € per valandą prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.