Pardavimų telefonu vadybininkė (-as) Šiauliuose, UAB „Darbintera“

Pardavimų telefonu vadybininkė (-as)

  • 2024-10-08
  • Pardavimai / Rinkodara / Reklama
  • Šiauliai

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome energingo, komunikabilaus ir į rezultatus orientuoto PARDAVIMŲ TELEFONU VADYBININKO (-ĖS), prisijungti prie įmonės, kurios veiklos sritys apima inžinerinių tinklų projektavimą, montavimą bei prekybą inžineriniais įrenginiais.

Tavo misija bus:
-Užmegzti ryšį su klientais telefonu ir pasidalinti įmonės paslaugų privalumais;
-Identifikuoti naujų ir esamų klientų poreikius ir siūlyti jiems pritaikytus sprendimus;
-Koordinuoti pardavimus ir užtikrinti aukštą klientų pasitenkinimą.

Reikalavimai

-Patirtis pardavimuose telefonu;
-Puikūs derybiniai įgūdžiai, pasitikėjimas savimi;
-Noras siekti gerų rezultatų;
-Techninės žinios - didžiulis privalumas, tačiau gebėjimas bendrauti ir kurti gerus santykius su klientais, kur kas svarbiau.

Esi užsitarnavęs telefoninių pardavimų guru statusą? Esi tas, kuris kiekvieną pokalbį sugeba paversti sandoriu? Jeigu taip, tuomet ieškome būtent Tavęs!

Mes jums siūlome

-Konkurencingas atlygis, kuris atspindi jūsų pastangas ir rezultatus;
-Mokymai ir karjeros galimybės, skatinančios augti kartu su įmone;
-Draugiška atmosfera;
-Patogus darbo laikas I-V 10:00 - 18:00 val.

Atlyginimas

850–1500 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.