Pastatų apšiltintojas Vilkaviškyje, UAB "Statybų grupė"

Pastatų apšiltintojas

  • 2024-09-03
  • Statybos sektorius
  • Vilkaviškis

Darbo pobūdis

Ieškome pavienių darbuotojų bei brigadų. Darbui prietinkuojamų ( šlapių ) fasadų.

Darbo pobūdis:
- Polisterolio plokščių klijavimo darbai

- Armavimo darbai

- Dekoratyvinio struktūrinio tinko įrengimo darbai rankiniu būdu

- Dekoratyvinio struktūrinio tinko įrengimo darbai purškimo būdu.

AKTUALU JUMS: Statybininkus, kurie neturi patirties ventiliuojamų fasadų srityje - APMOKINAME.

Mes jums siūlome:
- darnų ir draugišką kolektyvą

- socialines garantijas

- asmeninio tobulėjimo galimybes

- darbo užmokestį mokama laiku.

Tikimės, kad Jūs:
Esate sąžiningas, kruopštus, atsakingas.
Darbo pobūdis: Komandinis darbas

Reikalavimai

Išsilavinimas: Neaktualus
Darbo patirtis: Nuo 1 metų
Darbo patirtis statybose, geri kvalifikaciniai įgūdžiai, savarankiškumas.

Atlyginimas

1200–2500 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.