Siuvėja Kaune, UAB „Darbintera“

Siuvėja

  • 2024-08-14
  • Gamyba / Sandėliavimas
  • Kaunas

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusios siuvėjos (-o), kuri (-is) specializuotųsi laisvalaikio ir sportinių kostiumų siuvime. Ši pozicija suteikia galimybę dirbti su aukštos kokybės medžiagomis ir kurti patogius bei stilingus drabužius. Pagrindinės atsakomybės:

-Sportinių ir laisvalaikio kostiumų siuvimas pagal pateiktus dizaino projektus.
-Aukštos kokybės standartų užtikrinimas visuose gamybos etapuose.

Tel. pasiteiravimui +37065627227

Reikalavimai

-Patirtis siuvimo srityje, ypatingai laisvalaikio ir sportinių drabužių siuvime;
-Gebėjimas siūti įvairiomis operacijomis;
-Atsakingumas, kruopštumas ir dėmesys detalėms;
-Komandinio darbo įgūdžiai, komunikabilumas;
-Siuvimo technologijos išmanymas - didelis privalumas.

Mes jums siūlome

-Draugišką kolektyvą;
-Darbo vietą Pramonės pr.;
-Patogų darbo laiką I-V 7-16val. arba 8-17val.
-Papildomus priedus už darbo rezultatus.

Atlyginimas

900–1000 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.