SKUBIAI ieškome automobilių kūno paruošėjo, Belgijoje, Accent

SKUBIAI ieškome automobilių kūno paruošėjo,

  • 2023-05-04
  • Techninis darbas / Inžinerija
  • Belgija

Darbo pobūdis

Darbo aprašymas:
• Sugadintų dalių, pvz., durelių, buferių, kapotų ir bagažinės keitimas arba remontas, klijavimas, suvirinimas.
• Sugadintų karoserijos elementų tiesinimas, pvz., įbrėžimų, įtrūkimų ir įbrėžimų taisymas.
• Paviršiaus paruošimas dažymui šlifavimu, užpildymu ir riebalų šalinimu pažeistose vietose.
• Purškimas ir dažymas sutaisytų vietų, kad transporto priemonė vėl atrodytų kaip nauja.
• Transporto priemonės struktūros ir saugos patikrinimas, kad ji atitiktų teisės aktų reikalavimus ir būtų saugi vairuoti keliuose.

Reikalavimai

Jūsų profilis:
• Susišnekamas anglų kalbos lygis
• Noras įsikurti Belgijoje
• Vairuotojo pažymėjimas
• Turite ne mažesnę kaip 3 metų patirtį dirbant šioje srityje

Mes jums siūlome

Mūsų pasiūlymas:
• Belgiška darbo sutartis (su mokama socialine pašalpa)
• Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbe
• Transporto priemoka, ekologiniai čekiai ir maisto kuponai
• Patrauklus atlyginimas, viršijantis belgišką Baremą
• Galimybė nuolatiniam darbui po pradinio laikotarpio
• Pagalba atliekant visus integracijos formalumus Belgijoje

Susisiekite su mumis:
+32 51 46 04 54
paulina.lukasevic@accentjobs.be

Atlyginimas

nuo 17 € per valandą prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.