Socialinis darbuotojas (-a) Kaune, Socialinės globos centras "Vija"

Socialinis darbuotojas (-a)

  • 2024-09-16
  • Teisė / Darbų sauga
  • Kaunas

Darbo pobūdis

Ieškome socialinio darbuotojo darbui su kompleksine ir intelekto negalią turinčiais jaunuoliais.
Laukiame Tavęs, jei:
- turi socialinio darbo išsilavinimą

- esi atsakingas

- gebi dirbti individualiai ir komandoje

- praktikoje vadovaujiesi žmogaus teisių principais ir socialinio darbo vertybėmis

- nori geriau pažinti intelekto ir kompleksinę negalią turinčius jaunuolius ir įgyti patirties.
Siūlome įdomų ir prasmingą darbą, galimybę tobulėti, kelti kvalifikaciją, įgyti patirties ir žinių darbe su intelekto negalia turinčiais jaunuoliais.
Darbo pobūdis: Komandinis darbas

Reikalavimai

Išsilavinimas: Aukštasis
Darbo patirtis: Nebūtina
Gebėjimai: raštvedybos žinios
Reikalavimai: socialinio darbuotojo išsilavinimas.

Atlyginimas

1626.86 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.