Vyr. specialistas Vilniuje, Higienos institutas

Vyr. specialistas

  • 2024-10-07
  • Medicinos sektorius / Farmacija
  • Vilnius

Darbo pobūdis

Ieškome kolegos Higienos instituto Psichikos sveikatos centre (HI PSC) – Psichikos sveikatos stiprinimo skyriaus vyriausiojo specialisto („Žvelk giliau“ komunikacija).

Pareigybės lygis – A1.
Darbo krūvis – 1,0 etatas.
Pareiginės algos koeficientas 0,86–1,43 –2553 Eur/mėn., neatskaičius mokesčių).
Darbo sutartis: terminuota.

Pagrindinės atsakomybės:
*„Žvelk giliau“ prekės ženklo koordinavimas, palaikymas ir plėtra

*atstovavimas „Žvelk giliau“ prekės ženklui

*„Žvelk giliau“ komunikacijos ir viešinimo darbų planavimas, koordinavimas ir vykdymas, remiantis numatyta komunikacijos strategija ir numatytas metiniais planais

*psichikos sveikatos ambasadorių iniciatyvos koordinatorių konsultavimas dėl projektų viešinimo veiklų vykdymo

kitų pavestų skyriaus vadovo darbų įgyvendinimas.

Mes Tau siūlome:
*terminuotą darbo sutartį vieneriems metams su galimybe pratęsti

*įdomų ir prasmingą darbą visuomenės psichikos sveikatos srityje

*galimybę inicijuoti ir vykdyti pokyčius

*galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje

*mentoriaus pagalbą pirmaisiais darbo mėnesiais

*nuotolinį darbą pagal įstaigoje galiojančią tvarką, lankstumą užtikrinant darbo ir asmeninio gyvenimo balansą

*galimybę papildomai įsidarbinti darbui projektuose.

Daugiau: https://www.hi.lt/karjera/#--vyriausiasis-specialistas-%E2%80%9Ezvelk-giliau%E2%80%9C-komunikacija
Darbo pobūdis: Komandinis darbas

Reikalavimai

Išsilavinimas: Aukštasis
Darbo patirtis: Nebūtina
Mes tikimės, kad Tu:
-turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą (magistro ar jam prilygintą kvalifikacinį laipsnį);
-turi profesinio darbo ir / ar savanorystės patirties visuomenės sveikatos, psichikos sveikatos stiprinimo, socialinės apsaugos, švietimo, administravimo srityse;
-gebi sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu lietuvių kalba;
-puikiai moki anglų kalbą (ne žemesniu nei B1 lygiu) (kalbos lygį patvirtinančio dokumento nereikia);
-moki dirbti su MS Office programiniu paketu;
-turi motyvacijos tobulėti ir dirbti dėl rezultato ir motyvacijos siekti pokyčių.

Atlyginimas

1535–2553 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.