Vyr. specialistas Vilniuje, Higienos institutas

Vyr. specialistas

  • 2024-10-16
  • Medicinos sektorius / Farmacija
  • Vilnius

Darbo pobūdis

Ieškome kolegos – Higienos instituto Visuomenės sveikatos technologijų centro Visuomenės sveikatos tyrimų skyriaus (HI VSTC VSTS) vyriausiojo specialisto (programos „Neįtikėtini metai“ koordinavimas).

Pareigybės lygis –  A1 / A2.
Darbo krūvis –  0,5 etato.
Pareiginės algos koeficientas – 0,86–1,14 –2035 Eur/mėn., neatskaičius mokesčių).

Pagrindinės atsakomybės:

programos „Neįtikėtini metai”, skirtos tėvams, turintiems vaikų su emocijų ir elgsenos sunkumais, koordinavimas

bendradarbiavimas su savivaldybių visuomenės sveikatos biurais, dalyvaujančiais programoje

programos įgyvendinimo ataskaitų rengimas

seminarų organizavimas

svetainės https://neitiketini-metai.lt priežiūra, koordinavimas.

Mes Tau siūlome:

įdomų ir prasmingą darbą visuomenės sveikatos srityje

galimybę inicijuoti ir vykdyti pokyčius

galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje

mentoriaus pagalbą piemaisiais darbo mėnesiais

nuotolinį darbą pagal įstaigoje galiojančią tvarką, lankstumą, užtikrinant darbo ir asmeninio gyvenimo balansą

galimybę papildomai įsidarbinti darbui projektuose.
Darbo pobūdis: Komandinis darbas

Reikalavimai

Išsilavinimas: Aukštasis
Darbo patirtis: Nebūtina
Mes tikimės, kad Tu:
- turi aukštąjį universitetinį visuomenės sveikatos, psichologijos studijų krypčių išsilavinimą (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis);
- turi darbo patirties projektų valdymo ar darbo su tėvais srityje (Tavo privalumas);
- gerai moki anglų kalbą žodžiu ir raštu (ne žemesniu nei B2 lygiu) (kalbos lygį patvirtinančio dokumento nereikia);
moki dirbti su MS Office programiniu paketu;
- turi motyvacijos tobulėti ir dirbti dėl rezultato ir motyvacijos siekti pokyčių.

Atlyginimas

767–1017 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.