Registratorius (-ė)

  • 2023-01-12
  • Sveikatos apsauga, farmacija
  • Palanga

Darbo pobūdis

- Skambučių priėmimas, klientų registravimas.
- Informacijos suteikimas visais su paslaugomis susijusiais klausimais.
- Registracijos dokumentų administravimas.
- Tolygaus pacientų atvykimo į sanatoriją planavimas, pacientų srautų analizavimas.
- Internetinio portalo e-sveikata.lt valdymas.

Reikalavimai

- Aukštasis arba aukštesnysis medicininis išsilavinimas ir galiojanti licencija.
- Panaši darbo patirtis (privalumas – darbo patirtis gydymo įstaigoje).
- Komunikabilumas, paslaugumas, sąžiningumas, atsakingumas, kantrybė, kruopštumas, imlumas naujai informacijai.
- Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
- Greita orientacija ir gebėjimas vienu metu atlikti kelias užduotis.
- Aukštos klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas.
- Rūpinimasis teigiamu įstaigos įvaizdžiu.

Privalumas:
- Anglų/vokiečių ir rusų kalbų žinojimas ne žemesniu kaip B2 lygiu.
- Atsparumas stresui, aukšto darbo rezultato siekimas.

Mes jums siūlome

- visas socialines garantijas;
- draugišką kolektyvą ir laiku mokamą atlyginimą;
- galimybes tobulėti;
- darbą pamainomis, 8-21val.

Atlyginimas

1000–1600 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.