Spausdinimo įrengimų operatorius (-ė)

  • 2023-01-13
  • Įrengimai, techninė priežiūra
  • Kaunas

Darbo pobūdis

Įmonė, kuri specializuojasi spausdintų reklaminių vėliavų, reklaminių banerių ir vėliavų gamyboje, siūlo darbą spaudos įrengimų operatoriui.

-Spaudos įrengimų valdymas ir aptarnavimas;
-Tinkamas produkcijos kokybės ir sklandaus technologinio proceso užtikrinimas;
-Darbas su spaudos įrenginiais;
-Spaudos proceso valdymas.

Reikalavimai

-Turite aukštesnįjį techninį arba inžinerinį išsilavinimą;
-Mėgstate dirbti kompiuterizuotais įrengimais;
-Turite patirties dirbant gamybinėje įmonėje;
-Gebate dirbti CorelDRAW, Adobe Illustrator programomis;
-Esate kruopštus, atidus, atsakingas.

Mes jums siūlome

-Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
-Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
-Patogų darbo laiką I-V 7:00 - 16:00 val.

Atlyginimas

800–1200 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.