Gipso montuotojai Suomijoje

  • 2023-01-13
  • Statyba
  • Suomija

Darbo pobūdis

-Siūlomas darbas gipso montuotojams Suomijoje.
-Gipso kartono montavimas ant sienų ir lubų.

Reikalavimai

-Turite patirties montuojant gipso plokštes;
-Esate kruopštus ir atsakingas savo srities specialistas;
-Galite dirbti savarankiškai ir komandoje;
-Galite susikalbėti angliškai arba rusiškai.

Mes jums siūlome

-Patogų darbo grafiką;
-Ilgalaikį darbą komandiruočių principu, pagal individualų susitarimą;
-Nemokamą apgyvendinimą tvarkinguose būstuose su patogumais, internetu. Kambaryje gyvena 1 žmogus;
-Visas darbui reikalingas priemones, įrankius, darbo rūbus;
-Darbo užmokestis mokamas kas 2 savaites;
-Darbo sutartis pasirašoma su suomių įmonę. Suteikiamos visos tos šalies socialinės garantijos;
-Darbo užmokestis priklauso nuo išdirbtų valandų. Valandinis atlyginimas 13-16 Eur/val. Galima dirbti savaitgaliais, taip pat galimybė dirbti viršvalandžius.

Atlyginimas

2600–3000 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.