Elektros dalies projektuotojas

  • 2023-01-13
  • Statyba
  • Vilnius, Visaginas

Darbo pobūdis

Pastatų vidaus elektros tinklų projektavimas.
Projektų rengimas elektrotechninei daliai (0,4 – 10kV);
Samatų sudarymas;
Techninių ir darbo projektų rengimas;
Projektų derinimas su užsakovais ir kontroliuojančiomis institucijomis;
Išpildomosios dokumentacijos rengimas objektų pridavimui.
Elektros, apsauginės, gaisrinės signalizacijos, elektroninių ryšių, vaizdo stebėjimo sistemų, procesų valdymo ir automatizavimo projektavimo darbai;
Bendravimas su klientais.

Galimybė dirbti Vilniuje ar Visagine.

Reikalavimai

Aukštesnysis / aukštasis išsilavinimas (elektra, automatika, elektronika, IT);
Projekto dalies vadovo kvalifikacijos atestatas;
Patirtis elektros arba silpnų srovių darbų srityje;
Patirtis projektuojant ir sudarant sąmatas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Windows 10)
Geri darbo su AutoCAD programą įgūdžiai,
Gebėjimas naudotis Sistela sąmatų programa;
Gebėjimas dirbti savarankiškai,
Pareigingumas.
Atsakingumas, kruopštumas, stropumas, laiko planavimas, komunikabilumas;
Vairuotojo pažymėjimas.
Darbas su užsienio projektais
Geras lietuvių, rusų bei anglų kalbų mokėjimas.
Anglų kalbos mokėjimas privalomas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą,
Galimybę realizuoti save bei tobulėti,
Geras darbo sąlygas;
Visas darbui reikalingas priemones.
Atlyginimas priklauso nuo patirties ir darbo rezultatų.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

1000–1300 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.