Paslaugų teikimo vadybininkas (-ė)

  • 2023-01-16
  • Įrengimai, techninė priežiūra
  • Vilnius

Darbo pobūdis

- Santykių vystymas ir palaikymas su jau esamais klientais (B2B ar B2G) (poreikių nustatymas, sprendimų teikimas, konsultavimas);
- Inžinerinių sistemų aptarnavimo paslaugų pardavimai esamiems klientams, komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas/ pratęsimas;
- Esamų sutartinių įsipareigojimų klientams vykdymo priežiūra, darbų planavimas;

Reikalavimai

- Išsilavinimo vadybos arba inžinerijos srityje;
- 1 metų sėkmingos pardavimų patirties verslui ar viešajam sektoriui (privalumas techninių, silpnų srovių ar IT produktų/paslaugų pardavimai);
- Anglų k. žinių B1 lygiu;
- Puikių bendravimo ir derybinių įgūdžių, gebėjimo planuoti darbo laiką bei orientacijos į rezultatą;
- Atsakingumo, organizuotumo, atidumo, savarankiškumo, iniciatyvumo;
- Vairuotojo pažymėjimo.
- Noro tobulėti bei mokytis;

Mes jums siūlome

- Atsakingą, įdomų bei dinamišką darbą ilgametę patirtį turinčioje tarptautinėje kompanijoje, kuri įgyvendina didelės apimties inžinerinės infrastruktūros projektus;
- Galimybę mokytis bei įgyti naujų žinių;
- Skaidrią, aiškiai apibrėžtą bei į rezultatą orientuotą atlygio sistemą;
- Betarpišką bendravimo kultūrą;
- Tarnybinį automobilį po bandomojo laikotarpio;
- Papildomą sveikatos draudimą po bandomojo laikotarpio.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

1200–1400 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.