Tiekimo vadybininkas (-ė)

  • 2023-01-16
  • Pardavimai, pirkimai, rinkodara
  • Vilnius

Darbo pobūdis

- Vykdomiems projektams reikalingų medžiagų ir įrangos tiekimo organizavimas (produktų parinkimas, užsakymas, logistika);
- Bendravimas su tiekėjais, derybos dėl kainos ir kitų sąlygų, sutarčių sudarymas, naujų tiekėjų paieška;
- Efektyvių tiekimo sprendimų paieška ir įgyvendinimas grupės mastu (Lietuva, Latvija);
- Įmonės pirkimo proceso laikymasis, atnaujinimas, tobulinimas.

Reikalavimai

- Patirtis pirkimų, tiekimo srityje, privalumas - inžinerinėje įmonėje;
- Gebėjimas bendrauti anglų kalba žodžiu ir raštu;
- Noro mokytis ir tobulėti;
- Atsakingumo, atidumo, gebėjimo dirbti komandoje bei orientacijos į rezultatus.

Mes jums siūlome

- Atsakingą, įdomų bei dinamišką darbą ilgametę patirtį turinčioje tarptautinėje kompanijoje, kuri - įgyvendina didelės apimties inžinerinės infrastruktūros projektus;
- Profesionalų komandą, kuri dalinsis patirtimi ir kasdienine pagalba darbuose;
- Skaidrią, aiškiai apibrėžtą bei į rezultatą orientuotą atlygio sistemą;
- Betarpišką bendravimo kultūrą;
- Sveikatos draudimą (po bandomojo).

Atlyginimas

1200–1400 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.