Prekybos koordinatorė (-ius)

  • 2023-01-17
  • Pardavimai, pirkimai, rinkodara
  • Šiauliai

Darbo pobūdis

Avalynės parduotuvių tinklą valdanti įmonė, prie savo komandos kviečia prisijungti prekybos koordinatorę (-ių) darbui su batų tinklo parduotuvėmis Vilniuje.

-Nustatytų įmonės planų siekimas ir vykdymas;
-Komandos formavimas: darbuotojų atranka, ugdymas, motyvavimas ir geros atmosferos kolektyve kūrimas;
-Aukštos klientų aptarnavimo kultūros parduotuvėje užtikrinimas;
-Aktyvus prekių pardavimas, siekiant kuo geresnių rezultatų;
-Tinkamo prekių pateikimo, patrauklaus parduotuvės vaizdo užtikrinimas.

Reikalavimai

-Aukštasis išsilavinimas;
-Vadovaujamo darbo prekyboje patirtis;
-Geri organizaciniai, planavimo ir prioritetų paskirstymo įgūdžiai;
-Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
-Atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvus mąstymas;
-B kat. vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
-Gebėjimas dirbti Rivilė programa;
-Darbo avalynės prekyboje patirtis;
-Užsienio kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

-Atsakingą ir perspektyvią darbo poziciją;
-Visas sėkmingam darbui reikalingas priemones;
-Darbo laiką 10-19val. arba 9-18val. (derinama pokalbio metu);
-Papildomus priedus už gerus darbo rezultatus.

Atlyginimas

nuo 1800 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.