Finansų skyriaus vadovas

  • 2023-01-17
  • Nenurodyta
  • Klaipėda

Darbo pobūdis

Finansų valdymo funkcijos organizavimas, planavimas bei valdymas, dalyvavimas formuojant įmonės strategiją
Finansinių rizikų valdymas, valdymo ataskaitų vidaus poreikiams bei išorės institucijoms rengimo organizavimas
Nuolatinis ir nuoseklus įmonės finansinės veiklos monitoringas ir optimizavimas
Atskaitomybės užtikrinimas finansinėms, reguliuojančioms ir kitoms valdžios institucijoms
Vadovavimas buhalterių komandai, jos darbo koordinavimas

Reikalavimai

Turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą finansų/ ekonomikos/verslo vadybos srityje
Turite ne mažesnę nei 3 metų CFO darbo patirtį
Turite strategijos formavimo žinių bei įgūdžių
Esate strateginio, analitinio mąstymo bei gebate efektyviai spręsti kylančias problemas
Išmanote tarptautinius apskaitos standartus
Esate lyderis, diplomatiškas, verslus, gebate suburti, ugdyti ir motyvuoti komandą

Mes jums siūlome

Nuo 4100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo turimų kandidato kompetencijų.

Atlyginimas

nuo 4100 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.