Bendrosios praktikos slaugytojas (-a) (pusė etato arba pilnu etatu)

  • 2023-01-17
  • Nenurodyta
  • Klaipėda

Darbo pobūdis

Asistavimas gydytojams specialistams;
Darbas procedūriniame kabinete (kraujo paėmimas, skiepai, vaistų leidimas, žaizdų perrišimas ir kt.);
Informacijos apie paslaugas suteikimas;
Reikalingų duomenų suvedimas ir dokumentų pildymas.

Reikalavimai

Galiojanti bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikacija ir licenzija;
Bendrosios praktikos slaugytojo patirtis;
Pageidautinos rusų kalbos/anglų kalbos žinios;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Paslaugumas ir dėmesingumas paciento poreikiams.

Mes jums siūlome

Darbo aplinką paremtą profesionalumu, pagarba ir komandiniu darbu;
Darbą privačioje tarptautinėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Nuolaidas Affidea įmonių grupėje teikiamoms paslaugoms, Jums ir šeimos nariams.
Atlyginimas
1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo grafikas: darbo pamainos nuo 8 iki 8 vakaro (etatas)

Atlyginimas

nuo 1400 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.