Technikas

  • 2023-01-17
  • Nenurodyta
  • Kretinga

Darbo pobūdis

Gamybinės ir negamybinės paskirties įrangos priežiūra ir jos aptarnavimas;
Įrenginių automatinės/elektrinės/mechaninės dalies remonto ir derinimo darbai;
Technikos būklės įvertinimas/prevencija ir tobulinimas;
Operatyvus gedimų šalinimas, atsakomybė už darbų įvykdymo terminus.

Reikalavimai

Techninis išsilavinimas;
Gebėjimas skaityti ir suprasti techninius brėžinius;
Gebėjimas dirbti Microsoft office programomis;
Domėjimasis technikos naujovėmis, techninis išprusimas.
Privalumai:

Vokiečių/anglų kalbų mokėjimas;
Gamybos procesų išmanymas;
Darbo patirtis įmonėse, kurios diegia LEAN kultūrą ir metodus;
Darbo patirtis vykdant analogiškus/artimus numatytai veiklai darbus.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą, įgyvendinant technologinę viziją ir dalyvaujant nuolatinio tobulėjimo procese;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Premijavimą, priklausantį nuo darbo tikslų pasiekimo;
Darbą profesionalioje komandoje;
Nelaimingų atsitikimų draudimas 24/7.
Atlyginimas: 1700eur. neatskaičius mokesčių.

Atlyginimas

nuo 1700 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.