Ieškomi montuotojai

  • 2023-01-17
  • Nenurodyta
  • Vilnius

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis: metalinių konstrukcijų ir paletinių stelažų sistemos montavimas.
Įdomus, perspektyvus bei dideles galimybes keliauti suteikiantis darbas. Galimybė kilti karjeros laiptais. Pastovus darbas (neterminuota darbo sutartis).

Reikalavimai

Didelis noras dirbti ir tobulėti.
Organizuotumas, pareigingumas, aktyvumas.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas – privalumas.
Anglų kalbos ir brėžinių skaitymas – didelis privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, perspektyvų bei dideles galimybes keliauti suteikiantį darbą.
Galimybę kilti karjeros laiptais, net ir neturintiems patirties.
Pastovų darbą (neterminuota darbo sutartis).
Įmonės automobilį.
Nemokamą gyvenimą komandiruočių metu.
Kokybiškus ir naujus darbo drabužius bei darbo įrankius.
Mokymus darbo vietoje ir kvalifikacijos kėlimo kursus.
Socialines garantijas ir kompetenciją atitinkantį, laiku mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

nuo 2300 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.