Vadybininkas transporto (Vilnius)

  • 2023-01-19
  • Nenurodyta
  • Vilnius

Darbo pobūdis

- Krovinių gabenimo paslaugų pardavimo bei klientų aptarnavimo strategijos, procesų ir standartų kūrimas, įgyvendinimas bei tobulinimas;
- Naujų pardavimo kanalų ir klientų paieška Lietuvoje ir užsienyje;
- Vadovavimas įmonės pardavimų vadybininkams, komandos formavimas, motyvavimas ir ugdymas;
- Rinkos ir konkurencinės aplinkos analizė;

Reikalavimai

- Sėkminga vadovavimo patirtis logistikos/ transporto srityje;
- Geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai, ryžtingumas;
- Analitinis, strateginis mąstymas, orientacija į rezultatą, efektyvią veiklą;
- Rusų ir anglų kalbų mokėjimas;

Mes jums siūlome

- Įdomų, perspektyvų darbą sėkmingai besiplečiančioje transporto kompanijoje;
- darbo aplinką, kurioje vertinamas iniciatyvumas, tikslų siekimas, pagarba kolegoms;

Trumpai tariant, akcininko prašymas, ko ieškoti:
Reikalingas darbuotojas nedidelėje logistikos įmonėje, turinčioje savo transporto priemonių parką.
Logistikos vadybininkas turintis idėjų, kaip didinti plėtrą ir apyvartą.
Atlyginimas: apie 1400 į rankas

Atlyginimas

nuo 1400 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.