Prekinio ženklo marketingo vadybininkas

  • 2023-01-19
  • Nenurodyta
  • Vilnius

Darbo pobūdis

• Kelių prekinių ženklų (maisto produktai) marketingo strategijos / plano kūrimas, biudžeto sudarymas, įgyvendinimo kontrolė;
• Darbas su prekinio ženklo internetinėmis ir soc. platformomis (SMM);
• Įvairaus pobūdžio turinio ir tekstų kūrimas;
• Dalyvavimas kuriant naujus produktus;
• Naujų idėjų, virstančių sėkmės istorijomis, generavimas ir jų realizavimas.

Reikalavimai

• Svarbiausia - mėgautis tuo, ką darai;
• Sugebėjimas suspėti padaryti darbus laiku;
• Orientacija į skaičiais paremtą rezultatą;
• Gebėjimas kurti, rašyti tekstus;
• Iniciatyvumas, netradicinis mąstymas;
• Noras nuolatos tobulėti, nebijoti pokyčių.

Privalumai:
• Prekinio ženklo marketingo strategijos kūrimo ir sėkmingo vystymo patirtis;
• Patirtis marketingo ir socialinių medijų srityje;
• Lietuvių (puikiai) ir anglų (puikiai / gerai) kalbos žinios žodžiu ir raštu.
• Bet daug svarbiau noras dirbti ir tobulėti!

Mes jums siūlome

• Galimybę įsitraukti į TOP prekinių ženklų Lietuvos rinkoje vystymą ir būti atsakingam už tolimesnį jų augimą;
• Ambicingą komandą, kuri yra pasiruošusi padėti įveikti kasdienius iššūkius;
• Erdvę kūrybai, idėjoms, ambicingų planų įgyvendinimui;
• Pasitikėjimą bei laisvę veikti;
• Мotyvacinę sistemą, priklausančią nuo rezultato.

Darbo grafikas: pirmadienis- penktadienis 8-17, arba 9:18 – neturime griežtų valandų (pilnas etatas)
Atlyginimas: nuo 1600 eur. bruto + motyvacinė sistema

Adresas: Konstitucijos per. 26, Vilnius

Atlyginimas

nuo 1600 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.