1.RYTINĖS VALYTOJOS (AI). Bendro naudojimo patalpų valymas rankiniu būdu. Dirbsite slenkančiu darbo grafiku 4 dienos darbo/ 2 dienos laisvos, ryte nuo 6.00 val. iki 10.00 val.

2.VALYTOJA (S) SU PLOVIMO MAŠINA SALTONIŠKIŲ G. Prekybos centro bendro naudojimo patalpų plovimas su vairuojama plovimo mašina. Dirbsite slenkančiu darbo grafiku 4 dienos dirbti 2 dienos laisvos, ryte nuo 6.00 val. iki 10.00 val.
Alga: 5,53 eur valandinis atlygis (apie 465 eur per mėn. neatskaičius mokesčių).

3. BUDINTI-DIENINĖ VALYTOJA (AS) . Prekybos centro bendrų plotų priežiūra prekybos centro darbo metu. Darbas slenkančiu darbo grafiku 2 dirbti 2 laisva, nuo 10.00 val. iki 21.00 val.
Alga: 5,53 eur valandinis atlygis neatskaičius mokesčių (830 - 885 eur neatskaičius mokesčių).

4. KIEMSARGIS SALTONIŠKIŲ G. 9. Požeminės automobilių stovėjimo aikštelės tvarkymas Saltoniškių g. Slenkantis darbo grafikas, darbas naktimis, 8 naktys per mėnesį, nuo 23.00 val. iki 6.00 val.
Alga: 479 eur neatskaičius mokesčių." />

VALYTOJOS (AI) SALTONIŠKIŲ g. (PC

  • 2023-01-19
  • Nekvalifikuoti darbai
  • Vilnius

Darbo pobūdis

REIKALINGOS VALYTOJOS (AI) SALTONIŠKIŲ g. (PC "Panoramoje"):

Alga: 479 eur neatskaičius mokesčių.

Reikalavimai

jei esate atsakingos (i), norite dirbti, o gal reikia papildomo darbo, mes jūsų laukiame!

Mes jums siūlome

* Nuo pat įsikūrimo 1998 m. visada laiku mokame atlyginimą;
* Sudarome galimybes užsidirbti papildomai pagal padidintą valandinį atlygį;
* Apmokome, jei neturite patirties;
* Pasirūpiname kelione, jei dirbate keliuose objektuose;
*Dovanojame kuponą už rekomenduotą, įdarbintą ir gerai dirbantį draugą;
* Lojalius darbuotojus skatiname švenčių proga;
* Suteikiame SIM kortelę darbui su neribotais pokalbiais, žinutėmis ir duomenimis.
Sudominome?
Skambinkite tel. 867030651

Atlyginimas

nuo 300 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.