Elektros montuotojas - brigadininkas

  • 2023-01-20
  • Įrengimai, techninė priežiūra
  • Vilnius

Darbo pobūdis

Įmonė, užsiimanti vidaus ir lauko elektros tinklų montavimu, silpnų srovių ir žaibosaugos sistemų įrengimu, remontu, priežiūra ir bandymais, kviečia prie savo komandos prisijungti ELEKTROS MONTUOTOJĄ-BRIGADININKĄ:

- Vykdyti vidaus bei lauko elektros tinklų montavimą;
- Vadovauti keliems kartu dirbantiems asmenims arba būti vienu iš vykdytojų priskirtame objekte.

Tel. 865627227

Reikalavimai

- Elektrotechninis ar jam prilygstantis profesinis ar aukštasis išsilavinimas;
- Energetikos darbuotojo pažymėjimas nemažiau kaip VK iki 10kV;
- Kruopštumas, atidumas, sąžiningumas, atsakingumas, punktualumas;
- Gebėjimas dirbti savarankiškai;
- Gebėjimas laiku ir tvarkingai atlikti paskirtas užduotis;
- Elektros schemų skaitymas.

Mes jums siūlome

- Kvalifikacijos tobulinimo kursai bei apmokymai prieš darbo pradžią;
- Motyvuojančios atsakingai dirbti sąlygos;
- Konkurencingas atlyginimas priklausantis nuo rezultatų;
- Visos sąlygos tobulinti savo gebėjimus kartu su aukščiausio lygio specialistais.

Atlyginimas

1000–1500 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.