Prekybos centrų koordinatorė (-ius)

  • 2023-01-23
  • Valdymas ir organizavimas
  • Kaunas

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – didmeninė prekybos įmonė, tiekianti maisto produktus didiesiems prekybos centrams bei turinti parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje. Šiuo metu prie savo komandos kviečia prisijungti PREKYBOS CENTRŲ KOORDINATORĘ (-IŲ).

• Pardavimo planų vykdymas, iškeltų tikslų įgyvendinimas;
• Komandos formavimas, ugdymas ir motyvavimas;
• Naujų darbuotojų mokymų koordinavimas;
• Prekių likučių administravimas ir kontrolė;
• Tinkamo prekių pateikimo ir patrauklaus parduotuvių vaizdo užtikrinimas.

Reikalavimai

• Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
• Analogiško darbo patirtis mažmeninėje prekyboje;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis - būtina;
• Personalo valdymo įgūdžiai;
• Komunikabilumas, operatyvumas, organizuotumas, efektyvus laiko planavimas.

Mes jums siūlome

• Atsakingą darbą šiuolaikiškoje ir stabilioje įmonėje, kvalifikacijos kėlimo kursus ir karjeros perspektyvas;
• Darbo užmokestį nuo 800 - 1000 Eur atskaičius mokesčius (konkretus darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu, priklausomai nuo turimos patirties ir reikiamų kompetencijų);
• Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

800–1000 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.