Darbų vadovas (-ė)

  • 2023-01-24
  • Įrengimai, techninė priežiūra
  • Panevėžys

Darbo pobūdis

- organizuoti miesto infrastruktūros objektų priežiūros ir remonto darbus;
- organizuoti vidaus ūkio priežiūros ir remonto darbus;
- planuoti ir kontroliuoti pavaldžių darbuotojų darbą;
- periodiškai teikti ataskaitas apie atliktus darbus;
- dalyvauti įmonės vykdomų procesų veikloje.

Reikalavimai

- techninės pakraipos išsilavinimas;
- panaši darbo patirtis;
- bendro profilio statybos darbų išmanymas;
- mechanikos, elektronikos įrengimų veikimo principų išmanymas;
- gebėjimas skaityti techninius brėžinius;
- gebėjimas organizuoti komandos darbą;
- atsakingumas, analitiniai ir planavimo įgūdžiai;
- noras tobulinti savo žinias ir įgūdžius;
- darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas – privalumas.

Mes jums siūlome

- darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje įmonėje;
- skatinančią mokytis ir kartu tobulėti atmosferą, išorinius mokymus;
- darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
- perspektyvų ir atsakingą darbą;
- galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą;
- konkurencingą atlyginimą;
- papildomas naudas ir motyvuojančią darbo aplinką;
- lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

1800–2100 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.