FINANSININKAS (-Ė) VILNIUJE

  • 2023-01-24
  • Administravimas, ekonomika, finansai
  • Vilnius

Darbo pobūdis

Įmonei, teikiančiai buhalterinės apskaitos paslaugas ir mokesčių bei teisines konsultacijas šiuo metu reikalingas:

FINANSININKAS

Darbo pobūdis:

* Pilnas apskaitos vedimas nuo pirminių dokumentų iki atskaitomybės.

Reikalavimai

- Aukštasis buhalterinis išsilavinimas;
- Buhalterinio darbo patirtis ;
- Kruopštumas, atsakingumas;
- Darbo patirtis buhalterinėje įmonėje privalumas.

Mes jums siūlome

- Stabilų atlyginimą nuo 1600 eur/mėn;
- Priedus priklausančius nuo aptarnaujamų klientų skaičiaus
- Socialines garantijas;
- Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
- Dideles galimybes tobulintis ir kelti kvalifikaciją.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.
Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus, lauksime Jūsų CV.

Atlyginimas

nuo 1600 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.