Finansininkas

  • 2023-01-25
  • Administravimas, ekonomika, finansai
  • Vilnius

Darbo pobūdis

• Lietuvos audiosensorinės bibliotekos apskaitos tvarkymas ir kitų su buhalterinės apskaitos tvarkymu susijusių darbų atlikimas;
• atsargų apskaitos tvarkymas;
• ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto apskaitos tvarkymas;
• Bibliotekos knygų fondų (garsinių knygų, Brailio raštu knygų, reginčiųjų raštu knygų ir kt.) gamybos apskaitos tvarkymas;
• mokėjimų per VBAMS ir banko sąskaitas vykdymas ir jų registravimas apskaitoje;
• atsiskaitymų su tiekėjais ir pirkėjais apskaitos tvarkymas;
• vykdomų projektų apskaitos tvarkymas;
• apskaitos duomenis į VSAKIS teikimas;
• biudžeto vykdymo ir finansinių ataskaitų rinkinių sudarymas;
• kitų finansinių, buhalterinių pavedimų, neprieštaraujančių teisės aktams, vykdymas.

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis buhalterijos, ekonomikos, administravimo, finansų krypties išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštasis buhalterijos, ekonomikos, administravimo, finansų krypties koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu;
• 2 metų darbo patirtis valstybinio sektoriaus apskaitos srityje;
• Mokėti dirbti VBAMS, FVAIS, VSAKIS.

Mes jums siūlome

• Darbą draugiškoje, „nevaldiškoje“, klientu besirūpinančioje komandoje, kur visos jūsų idėjos – išgirstamos ir vertinamos;
• Galimybę bent maža dalele pakeisti pasaulį – biblioteka „jaunėja“, auga ir tobulėja, plečia klientų ratą, keičia įvaizdį – jūsų iniciatyva mums be galo reikalinga!

Atlyginimas + galimos papildomos motyvavimo priemonės.

Atlyginimas

1674–1953 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.