Reikalingi Tolimųjų reisų vairuotojai

  • 2023-01-25
  • Nenurodyta

Darbo pobūdis

Darbas Vakarų europoje kandencijomis nuo 4 savaičių

Reikalavimai

25-45 metu be patirties (tentas - nuo 21-erių, autovežis - nuo 25-erių)
- Su autoveziais - be patirties (6 sav. mokymai), su patirtimi (šaldytuvas) (4 sav. mokymai).

Mes jums siūlome

 Tentai mokinys ( be patirties ar su min patirtim ) :
1. Stazuote 25 Eur i diena 2-4 sav
2. Po stazuotes – 85 Eur + bonusai

 Tentai savarankiskas ( su patirtim ) - 85 Eur + bonusai

 Autoveziai mokinys ( be patirties ir su patirtimi) :
1. Stazuote 60 Eur i diena 2-4 sav
2. Bandomasis 3 men 115 Eur + bonusai
3. Po bandomojo – 130 Eur + bonusai (ateityje 150 Eur)

 Autoveziai savarankiskas ( su gera patirtim ) – 130 Eur + bonusai (ateityje 150 Eur)
Atostogų laikas po kadencijos yra apmokamas

Bonusas:

Nuvažiavimas ir parvažiavimas: mokinys 120 Eur ir ne mokinys 220 Eur (autovežis) ir 25 Eur ir ne mokinys 85 Eur (tentas)

Atlyginimas

nuo 2500 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.