KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOMANDOS GYDYTOJĄ KARDIOLOGĄ

  • 2023-01-25
  • Nenurodyta
  • Elektrėnai

Darbo pobūdis

Ligoninėje naudojame šią įrangą: 1) ultragarso aparatas kardiologiniams ir kraujagyslių tyrimams"Vivid S70N"; 2) EKG Holteris „Lifecard CF“ 3) Spiroveloergometras "CS-200".

Reikalavimai

Patirtis ir kardiologo licenzija

Mes jums siūlome

- Darbą draugiškoje profesionalų bendruomenėje;
- Galimybę tobulėti, realizuoti profesinį potencialą;
- Darbą:
1). 0,5 gyd. kardiologo etato II reabilitacijos sk., darbas su stacionariniais kardiologiniais pacientais, darbo krūvis - 225 lov./ mėn., darbo užmokestis – 1500,00 Eur/mėn. Papildomas darbo krūvis apmokamas pagal ligoninės priemokų darbuotojams tvarką;
2). 0,5 gyd. kardiologo etato ligoninės diagnostikos skyriuje, ambulatorinių ir stacionarinių pacientų konsultavimas, darbo krūvis – 120 konsultacijų/mėn., 140 širdies echoskopijų/mėn., 80 veloergometrijų/mėn., 30 EKG Holteriai/mėn., darbo užmokestis – 2800 Eur/mėn. Papildomas darbo krūvis apmokamas pagal ligoninės priemokų darbuotojams tvarką;
3). Ateityje galimi naktiniai budėjimai iki 0,5 etato(3 – 5 bud./mėn.), d.u. – 1000,00 Eur/mėn.+priemokos už naktines valandas.
- Dalinį kelionės išlaidų į darbą kompensavimą (0,06 Eur/km) arba galime suteikti apgyvendinimą šalia ligoninės.

Atlyginimas

nuo 1500 € per mėnesį į rankas

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.