Kartu su kolegomis jūs rūpinsitės, kad internetiniai užsakymai būtų vykdomi tinkamai ir laiku. Kiekvienas skyrius dirba sirtingais metodais. Dirbsite viename iš šių skyrių: rinkimo, pakavimo, krovimo, priėmimo, VAS, siuntimo ar inventoriaus.

Dirbama 2 pamainose.
- Rytinė 06:00 iki 14:00
- Popietinė 14:00 iki 22:00.

Atlyginimas €13.70 + shift allowance" />
VAISTINĖS SANDĖLYJE Olandijoje (tik dieninė pamaina) Olandijoje, Emigra Inc

VAISTINĖS SANDĖLYJE Olandijoje (tik dieninė pamaina)

  • 2024-09-04
  • Gamyba / Sandėliavimas
  • Olandija

Darbo pobūdis

Darbas dideliame vaistinių tinklo "online" sandėlyje (redcare pharmacy). Sandėlys naudojasi naujausomis technnologijos, kad darbuotojams darbas būtų kuo paprastesnis.

Atlyginimas €13.70 + shift allowance

Reikalavimai

anglų k.
nebūtina patirtis ar vairuotojo pažymėjimas
SVARBU: priima poras ir draugų kompanijas, nebūtinos teises

Mes jums siūlome

Darbą moderniame sandėlyje.
Kas savaitę mokamą atlyginimą
Būstą (nuoma nuskaitoma nuo atlyginimo)
Transportą namai darbas
Olandišką draudimą bei socialines garantijas

Atlyginimas

13.7–22 € per valandą prieš mokesčius