SAUSAINIŲ FABRIKE IEŠKOMOS PAKUOTOJOS  Olandijoje, Emigra Inc

SAUSAINIŲ FABRIKE IEŠKOMOS PAKUOTOJOS

  • 2024-09-26
  • Gamyba / Sandėliavimas
  • Olandija

Darbo pobūdis

Stovėsite linijoje, kuria atvažiuoja sausainiai; Sausainius pagal instrukcijas pakuosite į dėžutes; Darbas vyksta greitai, reikia geros orientacijos.
Tai ilgalaikis darbas pilnu etatu. Kompanijoje dirba skirtingų tautybių žmonių, nemažai lenkų, tad turite būti pasiruošusi dirbti tarptautiniam kolektyve ir prisitaikyti prie skirtingo temperamento bendradarbių.

MIESTAS MAASTRICHT

Reikalavimai

• Anglų kalba A2 lygiu;
• Ūgis ne žemesnis nei 165cm;
• Lankstumas darbo grafiko atžvilgiu ;
• Gebėjimas laikytis higienos taisyklių (jokio makiažo, lakuotų nagų ar priklijuotų nagų, priaugintų blakstienų);
• Linija juda greitai, reikia geros orientacijos;

Mes jums siūlome

Atlyginimo savaitinio pasakyti negalime, nes pamainos keičiamos kas savaitę.
Kai dirbate 37,5 val:
100% 37,5 hours x € 14,97= €561,37 bruto > € 497,81 netto (draudimas ir būstas nuo šios sumos nenuskaičiuoti)
138% 37,5 hours x €16.35 = 613,125 bruto > € 528,85 netto (draudimas ir būstas nuo šios sumos nenuskaičiuoti)

Atlyginimas

14.97–16.35 € per valandą prieš mokesčius