JUMBO GĖLIŲ SANDĖLYJE Olandijoje, Emigra Inc

JUMBO GĖLIŲ SANDĖLYJE

  • 2024-10-21
  • Gamyba / Sandėliavimas
  • Olandija

Darbo pobūdis

Jumbo Supermarkten B.V. yra didelė Nyderlandų prekybos centrų organizacija, kuriuose kasdien parduodami produktai, įskaitant gėles.
Jūs dirbsite Jumbo Bloemen en Planten - jų produktai yra gėlės. Šios gėlės kiekvieną dieną pristatomos šviežios iš gėlių augintojų ir siunčiamos į prekybos centrus tą pačią dieną arba kitą rytą.
Kadangi gėlės yra subtilus produktas ir įmonė stengiasi sulėtinti gėlių senėjimą, temperatūra yra žema. Temperatūra Orderpicking skyriuje +2 laipsniai šilumos, kituose skyriuose +10/+15 laipsnių šilumos. Įmonė jums parūpins striukę.

Jūsų darbas bus:
- Spyglių ir lapų pašalinimas mašina;
- Konteinerių sandarinimas transportavimui;
- Švaros palaikymas darbo vietoje;
- Vežimėlių valymas;
- Gėlių „ orderpinking“ 2 laipsnių aplinkoje;
- Užsakymų rinkimo zoną papildykite naujomis gėlėmis;
- Gėlių puokščių pakavimas;
- Gėlių puokščių įrišimas;

MIESTAS VEGHEL

Reikalavimai

Dėl darbo pobūdžio darbas labiau tinkamas moterims
-Anglų k.
-CV

Mes jums siūlome

Transportą namai/darbas/namai
Būstą (€122/sav) dviviečiame kambaryje
Kas savaitę mokamą atlyginimą
Olandišką draudimą(sutvarkius lengvatas beveik nemokamai)

Atlyginimas

nuo 14.07 € per valandą prieš mokesčius