Reikalinga (-as) Reklamos specialistė (-as)

  • 2023-01-09
  • Kultūra, sportas, žiniasklaida, dizainas
  • Šiauliai

Darbo pobūdis

Reikalinga (-as) Reklamos specialistė (-as)
Darbo pobūdis: Pasiūlymų ruošimas, bendras veiklos organizavimas, reklaminiai skelbimai, lankstinukų, katalogų, video reklamos maketavimas, įmonės įvaizdžio modernizavimas, prekių kėlimas į tinklapį, tinklapio administravimas, socialinių tinklų administravimas, prekių, paslaugų reklama, naujienlaiškių kūrimas, prekių ir paslaugų pardavimų skatinimas.

Reikalavimai

Atrankos kriterijai: gebėjimas perteikti idėjas, kruopštumas, kūrybingumas, gebėjimas dirbti su dizaino programomis, gebėjimas kurti ir įnešti naujovių.

Privalumas:
Siūlome: apmokymą pažinti produkciją, labai įvairias ir modernias darbo užduotis, įvairių užduočių formavimas, nuolatinį darbą, gerą kolektyvą, modernią darbo aplinką bei geras darbo priemones.

Mes jums siūlome

Įmonės veiklos kryptis: didmeninė / mažmeninė prekyba GPS navigacijomis, parkavimo sistemomis, kameromis, kompiuteriais, kompiuterių dalimis, priedais ir t.t.), elektronikos remontas.
Atlyginimas: sutartinis 1200-1400 eurUAB „REGO TECH“
Siųsti CV el.paštu

Atlyginimas

1400 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.