Gamybos linijos operatorius (Kartena)

  • 2023-01-09
  • Techninis darbas
  • Kretinga

Darbo pobūdis

Gamybos linijos operatorius turi išmanyti pagrindinius įrangos veikimo principus, gamybos procesą, žinoti gaminių standartą bei kitas gamybos subtilybes.
Vykdyti iš gamybos planavimo darbuotojo gautas gamybos užduotis.
Organizuoti linijos darbuotojų darbą gamybos užduočių vykdymui.
Kontroliuoti gaminio atitikimą nustatytiems reikalavimams technologinėse kortelėse.
Informuoti apie gamybos metu iškilusias ar galinčias iškilti problemas.
Palaikyti švarą ir tvarką darbo vietoje.

Reikalavimai

Profesiniai reikalavimai:
Nėra keliami jokie profesiniai ar kvalifikaciniai reikalavimai
Apmokymas darbo vietose

Asmeniniai reikalavimai:
Organizuotumas
Lankstumas keičiantis darbo standartams
Stiprus atsakomybės ir pareigos jausmas, sąžiningumas, pastabumas
Greita reakcija, rankų ir pirštų miklumas

Mes jums siūlome

Darbuotojų mokymus (apmokome atlikti ir įsisavinti operacijas)
Priedus prie darbo užmokesčio
Kompaniją, kuri vadovaujasi LEAN mąstysena
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7
Laisvus savaitgalius ir šventines dienas
Darbą darbo dienomis besikeičiančiose pamainose: rytinėje 6:00 val.-14:30 val. vakarinėje 14:30-23:00 val
Išvykas darbuotojams, įmonės šventes

Atlyginimas

900 € per valandą prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.