ĮRANGOS PRIEŽIŪROS ELEKTROTECHNIKAS (-Ė)

  • 2023-01-11
  • Techninis darbas
  • Kaunas

Darbo pobūdis

Apie įmonę,
Apskaitos prietaisus ir duomenų perdavimo sistemas gaminanti gamybinė įmonė.

Jei Jūs ieškote darbo –
Robotizuotoje ir dinamiškoje įmonėje, tikrų specialistų komandoje, kurioje būsite vertinamas už savo pasiekimus;
Bendraminčių žmonių rate, kur Jūsų amžius nėra svarbiausias dalykas;
Norite kurti produktus ne tik Lietuvos, bet ir kitų pasaulio šalių rinkoms;
Ir norite parodyti ką galite padaryti, ateikit ir padarykit tai pas mus!

ATSAKOMYBĖS IR UŽDUOTYS:

- Kokybiškas ir savalaikis įrangos gedimų nustatymas ir jų šalinimas;
- Naujos įrangos montavimas ir senos demontavimas;
- Atsarginių dalių likučių stebėjimas.

Reikalavimai

LŪKESČIAI KANDIDATUI:

Tikimės, kad esate atsakingas (-a), loginiu mąstymu pasižyminti asmenybė, domitės technologijomis, o darbas komandoje teikia malonumą.

Sėkmingai dirbti galėsite, turėdamas (-a):

- Techninį išsilavinimą (elektrotechnikos srityje);
- Panašaus darbo patirties (gamybinės įrangos priežiūra ir remontas);
- Anglų kalbos žinios būtų privalumas (teks skaityti ir suprasti instrukcijas);
- Suprantate schemas ir brėžinius.

Į komandą ieškome ne vieno žmogaus, todėl pokalbiui pakviesime ir paskutinio kurso studentus, kurie galės dirbti pamainomis.

Mes jums siūlome

KĄ MAINAIS SIŪLOME:

- Sveikatos draudimą, kvalifikacijos kėlimo mokymus, metines premijas, renginius ir dovanas, laisvą dieną gimtadienio progą, poilsio zoną su žaidimais kava ir užkandžiais;
- Pozicijos atlyginimo rėžiai svyruoja nuo 1800 iki 2300 EUR neatskaičius mokesčių ir priedus.
- Atlyginimas tiesiogiai priklauso nuo jūsų kvalifikacijos.

Mums itin svarbu asmeninio ir darbo laiko balansas, tačiau techniko darbas yra pamaininis,
✅ bet savaitgaliai laisvi!

Darbas 3 pamainomis (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00).

Atlyginimas

1800–2300 € per mėnesį prieš mokesčius

Informuojame, kad portalas naudoja slapukus, siekiant užtikrinti tinkamą sistemos veikimą, suasmeninti turinį ir analizuoti naršymo srautą. Plačiau apie tai skaitykite mūsų privatumo taisyklių puslapyje.